Budownictwo

Usługi geodezyjne Croma

Oferujemy usługi geodezyjne w Białymstoku i okolicy. Nasza firma posiada niezbędne uprawnienia państwowe oraz zaawansowane urządzenia GSM, które pozwalają na przeprowadzenie pomiarów na każdym terenie, również skalistym.

spacer

Maty grzewcze

Z uwagi na fakt, że sklep Mikroenergetyka składa się z szerokiej gamy produktów stanowi on pierwszy wybór Klientów poszukujących optymalnych rozwiązań w zakresie ogrzewania.

spacer
spacer

ChemiaBudowlana.eu

Gdy priorytetem jest stworzenie odpowiedniej izolacji przeciwwilgociowej na balkonie, tarasie lub dachu, warto użyć profesjonalne membrany płynne, które utworzą skuteczną barierę na wybranej powierzchni.

spacer

PoKrusz Arkadiusz Balcerzak

Niwelowanie terenu, wykopy, prace ziemne, zasypywanie fundamentów, a także prace rozbiórkowe i wiele innych – to tylko kilka spośród wielu usług, jakie może zaoferować swym klientom firma PoKrusz Legionowo.

spacer

Styro24.pl

Hurtownia styropianu Styro24 zajmuje się sprzedażą najlepszej klasy produktów izolacyjnych. Nasza oferta obejmuje styropian do fundamentów, styropian elewacyjny, styropian podłogowy, styropian do dachu i różnorodne akcesoria.

spacer

TradeBest

Jednorodzinne domy Warszawa – to często wyszukiwana fraza i chętnie wybierany typ nieruchomości. Dom jednorodzinny zapewnia wysoki komfort życia dla całej rodziny i odpowiednią ilość miejsca dla każdego domownika.

spacer

Bruk-Bud

Kostka brukowa to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych rodzajów nawierzchni. To właśnie z kostki brukowej powstają chodniki, ścieżki i podjazdy, tarasy, a nawet całe utwardzenia placów.

spacer
spacer

Stal Blach

Stal Blach specjalizuje się w budowie nowoczesnych, metalowych konstrukcji. Działa na terenie całej Polski, a na życzenie klientów, dociera również do innych miejsc.

spacer