Technika

spacer
spacer

DigiLife – sprzęt fitness

Nasz portal dostarcza artykuły dotyczące wielu rozmaitych zagadnień. Wystarczy spojrzeć na listę przygotowanych kategorii, aby przekonać się, że strona internetowa DigiLife jest w stanie spełnić zróżnicowane oczekiwania odbiorców.

spacer

Serwis komputerowy Żyła

Jeśli Twój sprzęt drukujący uległ uszkodzeniu, koniecznie zgłoś się do nas! Specjaliści z naszego serwisu dokonają błyskawicznego rozpoznania usterki i dołożą wszelkich starań, aby ją usunąć.

spacer

SSD Odzyskiwanie

Bez dwóch zdań, odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD to nie lada wyzwanie. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcie w tym zakresie, postaw na współpracę z nami!

spacer

Centrum Odzyskiwania Danych

Nasze Centrum odzyskiwania danych posiada specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu odzyskiwanie zdjęć, filmów oraz innych plików staje się znacznie łatwiejsze. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju kartę pamięci posiadasz, dołożymy wszelkich starań, aby odzyskać tracone dane. Potwierdzeniem naszej rzetelności są liczne, pozytywnie opinie osób, które zdecydowały się skorzystać z naszej propozycji....

spacer

Raid Recovery – odzyskiwanie danych

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi związane z odzyskiwaniem danych. Doświadczenie naszych pracowników sięga 1997 roku, co pozwala nam na sprawną realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

spacer

Sklep Techniczny

Bez względu na to, czy działasz w przemyśle, czy w warsztacie, z pewnością znajdziesz u nas klucz pneumatyczny dopasowany do swoich potrzeb. Posiadamy urządzenia najlepszych marek, w różnych wariantach konstrukcyjnych.

spacer

Serwis-Żyła

Nasza oferta to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problem z komputerem. Skutecznie usuwamy usterki sprzętowe oraz programowe.

spacer

PUH Kompix

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje oprogramowanie jest aktualne i dostosowane do obowiązujących przepisów prawnych, zainwestuj w Comarch Optima Asysta!

spacer