Przemysł

Pabiantex

Niezmiennie od lat, naszą główną specjalnością jest dostarczanie wysokiej klasy materiałów filtracyjnych. Nie ograniczamy się wyłącznie do gotowych rozwiązań, lecz podejmujemy się realizacji indywidualnych zleceń Klientów.

spacer
spacer

Lakiernia Proszkowa Gelp

Lakiernia proszkowa Gelp specjalizuje się w usługach malowania przeróżnych elementów stalowych, aluminiowych i odlewów. Dysponujemy zaawansowanymi technologiczne liniami produkcyjnymi oraz szeroką gamą kolorów farb.

spacer

Generatory ozonu

Firma Laser Hi-Tech działa na rynku od wielu lat i proponuje wysokiej jakości urządzenia do dezynfekcji. W naszej ofercie posiadamy ozonatory powietrza i sterylizatory UVC.

spacer

Ankor Tools

Aby zamówić uchwyty tokarskie ręczne i mechaniczne, wystarczy odwiedzić dobrze zaopatrzony sklep internetowy ankortools.pl. Specjalizuje się on właśnie w częściach i akcesoriach do maszyn tokarskich, ale w ofercie znaleźć można także akcesoria do frezarek, imadeł i innych urządzeń.

spacer

Promag S.A.

Promag to firma, która zajmuje się dostarczaniem najlepszej jakości, zaawansowanych i nowoczesnych systemów, usprawniających prace w przestrzeniach handlowych, magazynach i halach produkcyjnych.

spacer

Sklep internetowy ePromag.pl

Jesteśmy liderem w branży intra logistycznej i od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów, obejmująca fachowe doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż, serwis i szkolenia z bezpieczeństwa pracy.

spacer
spacer
spacer

Atmo Sp. z o.o.

Jeśli właśnie szukasz sklepu, w którym kupisz narzędzia pneumatyczne Atmo to dobry wybór. Sklep oferuje wysokiej jakości urządzenia, które importuje z Niemiec, Włoch, Japonii i Tajwanu.

spacer