Budownictwo

spacer

F.H.U. Bakster

Odpowiednio zaprojektowane antresole stalowe dają interesujące efekty przestrzenne we wnętrzach. Są stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i magazynowych.

spacer

Marcin Jagiełło Architekt

Planując budowę domu, warto pamiętać, że będzie nam potrzebny rzetelny architekt. Nasza Pracowania zapewnia najwyższą jakość usług oraz pomoc w doborze najlepszych rozwiązań.

spacer

Stanger

Wykonujemy projekty konstrukcyjne, budowlane, instalacyjne oraz aranżacji wnętrz. Współpracujemy z doświadczonymi konstruktorami i architektami, którzy pomogą urzeczywistnić Państwa pomysły

spacer

CZT Polska

CZT Polska to Twój zaufany dostawca najlepszych materiałów budowlanych. Czy to blacha z odzysku, blacha trapezowa, pianka poliuretanowa, czy też płyty warstwowe

spacer
spacer

Hurst – konstrukcje aluminiowe

Współpracując z nami, masz pewność, że tworzone konstrukcje aluminiowe będą doskonale spełniać swoją funkcję. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne technologie gwarantujące jakość na najwyższym poziomie.

spacer

Complex – okna dachowe

Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się praktyczne schody strychowe, nasza oferta jest dla Ciebie! Posiadamy trwałe oraz funkcjonalne modele, które gwarantują satysfakcjonująca eksploatację przez wiele lat.

spacer

Grupa Projektowa Dominanta

Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla osób, których interesują projekty domów. Przed rozpoczęciem współpracy, bardzo dokładnie zapoznajemy się z potrzeby zleceniodawców, tak aby efekt końcowy okazał się dla nich w pełni satysfakcjonujący.

spacer

Sklep internetowy Podlogi24.net

Obecnie, dużą popularnością wśród Klientów cieszą się belgijskie podłogi laminowane Balterio. Charakterystyczną cechą produktów z tej kategorii jest interesujący design, dzięki któremu z pewnością odmienisz wygląd swoich wnętrz. Pomimo przystępnej ceny, panele podłogowe z tej kategorii oferują jakość zasługującą na najwyższe noty. Z uwagi na dostępność szerokiej gamy wariantów,...

spacer