Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Gliwice

Kenia - Podróżuj z nami do Kenii

Podróże są naszą pasją i motorem napędowym do działania. Czerpiemy radość z oferowania naszym klientom ciekawych wyjazdów turystycznych – wakacji, wycieczek objazdowych czy krótkich podróży krajoznawczych. Nasze biuro podróży może być asystentem i Twojego wyjazdu w nieznane lub znane kraje. Przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór kierunków wyjazdowych, a nasi doradcy wakacyjni dysponują rozległą wiedzą na temat poszczególnych hoteli, wycieczek objazdowych i krajów, do którego wysyłamy naszych klientów. Dlatego możesz liczyć na nasze kompetencje i szczerość w doborze takich ofert, które rzeczywiście będą w stanie spełnić oczekiwania każdego turysty. Podróżowanie w asyście naszego biura podróży będzie prawdziwą przyjemnością i okazją do poznawania cudów świata. Dosłownie wszędzie jest coś ciekawego do zobaczenia, a my przedstawimy Ci miejsca, o których być może tylko słyszałeś, albo nie miałeś o nich przysłowiowego zielonego pojęcia. Nasze biuro podróży z wyjazdami m.in. do Kenii będzie odpowiednim wyborem dla każdego turysty.

Wycieczka do Kenii, do serca Afryki – Czarnego Lądu, gdzie nadal żywe są tradycje tubylczych ludów, może być przygodą życia. Ważne jest, aby takie wakacje dobrze zaplanować. Pod tym względem możesz zdać się na nasz profesjonalizm. Kenia łączy w sobie przepiękne plaże, luksusowe kurorty turystyczne oraz dzikość natury. Jeśli marzy ci się odpoczynek nad ciepłym morzem, możesz zarezerwować wakacje w Kenii w okolicach Mombasy, położonej nad Oceanem Indyjskim. To nie tylko doskonałe miejsce dla każdego turysty pragnącego wypocząć, ale i dla miłośników nurkowania. W Oceanie Indyjskim znajdują się bajeczne, kolorowe rafy koralowe i egzotyczne gatunki ryb czy innych zwierząt morskich. Największą jednak atrakcją podczas wycieczki do Kenii jest safari, organizowane przez tamtejszych przewodników najczęściej w okolicach Nairobi, stolicy Kenii. Działają tam liczne parki natury i rezerwaty, które czekają na odwiedzających. Na safari można zobaczyć w naturalnych warunkach słonie, nosorożce, bawoły, żyrafy, zebry czy lwy.

Zainteresował Cię opis wyjazdów do Kenii z naszym biurem podróży? Jesteś zainteresowany zapoznaniem się z aktualnymi ofertami wyjazdów wakacyjnych i poza ścisłym sezonem letnim? Możesz zajrzeć na stronę internetową naszego biura, gdzie publikujemy na bieżąco ciekawe propozycje wakacji w Kenii, albo odwiedzić nasze biuro z siedzibą w Warszawie. Oprócz tego posiadamy szereg oddziałowych biur podróży w wielu miastach na terenie Polski, gdzie również można dokonać rezerwacji wycieczki do Kenii.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Gliwice

Adres: ul. Bankowa 10, 44-100 Gliwice, śląskie

Telefon: 32 231 57 89

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018

spacer