Pozostałe

Zakład pogrzebowy Styks

Zakres działań podejmowanych przez zakład pogrzebowy Styks jest bardzo szeroki. Niezależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania odnośnie pochówku, nasi specjaliści z pewnością Cię nie zawiodą.

spacer

Toner Service – Sklep internetowy

Jakość i wydajność naszych tonerów została doceniona przez szerokie grono użytkowników. Bez względu na to, jaką drukarkę posiadasz, znajdziemy dla Ciebie idealnie dopasowane materiały eksploatacyjne.

spacer

Pranie Tapicerki i Dywanów

Powierzając pranie tapicerki naszej firmie, masz pewność, że uzyskasz efekty zgodne ze swoimi oczekiwaniami. Wykorzystujemy wyłącznie dedykowane środki piorące, gdyż zależy nam pełnym zadowoleniu naszych Klientów.

spacer

MatyDezynfekcyjne24

Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się trwałe i funkcjonalne wycieraczki do dezynfekcji, oferta przedstawiona przez Insektpol jest dla Ciebie.

spacer

Insektpol

Firma Insektpol przeprowadza zwalczanie przykrych zapachów skutecznie i szybko. Ponadto, nasze usługi są dostępne w bardzo przystępnych cenach, dzięki czemu współpraca z nami z pewnością nie nadwyręży Twojego budżetu.

spacer

Corneco Sp. z o.o.

Jedną z głównych zalet fumigacji jest możliwość zwalczania różnorodnych szkodników. Warto pamiętać, że fumiganty są trujące, dlatego dezynsekcja gazowa powinna być przeprowadzana wyłącznie przez doświadczonych ekspertów.

spacer

Detektywi Detego

Agencja detektywistyczna Detego działa na rynku już od ponad 7 lat. W toku naszej działalności zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, pozwalające na sprawną i kompleksową obsługę każdego Klienta.

spacer

MatyDezynfekcyjne24.pl

Nie ulega wątpliwości, że tylko uznany producent maty dezynfekcyjnej zaoferuje Ci produkty, których jakość w pełni Cię zadowoli. Firma Insektpol wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i nowoczesne metody produkcji, dbając zarówno o wytrzymałość, jak i funkcjonalność swoich wyrobów.

spacer

Corneco – zwalczanie szkodników drewna

Skuteczne zwalczanie szkodników to podstawa jeśli chodzi o międzynarodowy transport drewnianych elementów. Fumigacja na eksport świadczona przez Corneco jest nie tylko efektywna, ale także nie wywiera negatywnego wpływu na produkty.

spacer
spacer